Bez komentáře

Některé události či skutky nepotřebují komentář. Jsou výmluvné samy o sobě. Pro zájemce jsem připravil malou koláž „výstřižků“ z různých zdrojů. Závěry nechť si každý udělá sám.

http://www.cageo.cz/ceska-asociace-geocachingu/cag/

Naše cíle a poslání

  • kultivace geocachingu

 

http://www.cageo.cz/ceska-asociace-geocachingu/proc-se-stat-clenem/

Proč se stát členem …

Oslovila vás myšlenka udělat něco pro to, aby kvalita geocachingu v ČR dále rostla? Chcete ve vlastním zájmu přiložit ruku k dílu, abyste i nadále mohli vyrážet na zajímavá místa a hledat tam kvalitně provedené keše?

Příjmy z členských příspěvků budou využity výhradně na provoz a naplňování cílů asociace. Pokud vám tato částka připadá příliš vysoká, uvažte, že při současných cenách pohonných hmot vystačí na cca. padesátikilometrovou jízdu osobním automobilem. Je zcela na vašem uvážení, zda tuto částku věnujete na výpravu za podprůměrnou keší, která v okruhu 25 km od vašeho bydliště v tomto roce nepochybně vznikne, nebo na úsilí o to, aby ty ostatní měly určitou kvalitu.

 

http://www.cageo.cz/dokumenty-cag/eticky-kodex/

Etický kodex

Člen asociace:

2. dodržuje pravidla, stanovená provozovatelem (majitelem) hry,

8. své keše udržuje a reaguje na konstruktivní připomínky ostatních hráčů,

 

http://www.cageo.cz/pag/

První česká GeoTour na Letišti Václava Havla Praha

Projekt GeoTour vznikl ve spolupráci se zkušenými hráči z České asociace geocachingu, díky kterým se podařilo vytvořit vysoce hodnocenou sérii keší.

Její nadšení z letištní GeoTour sdílí i Petr Vaverka, člen České asociace geocachingu: „Možnost vytvořit ve spolupráci s letištěm první českou GeoTour bylo neodolatelnou výzvou. …“

 

http://www.geocaching.com/geocache/GC56KHV_pag4-exkurze?guid=95d923ea-121c-4db6-9b87-87863ce68d19

mh.mail
Needs Maintenance
11/15/2014

Listing je neaktuální a za normálních podmínek se mysterka nedá vyluštit! Změnily se prohlídkové trasy. Je nutné přepracovat zadání!

 

schovic 
Needs Maintenance
11/26/2014

Pridavam se k prosbe udrzby (upravy) listingu. Pri (zbytecne dlouhem) odlovu na nespravnem miste hrozi zasadni poskozeni predmetu, ktere do hry nepatri! Samotna kes mechanicky bez problemu. Diky.

 

Letiste Geotour
Owner Maintenance
12/02/2014

Vyměněn logbook ...

 

GeoDed
Needs Maintenance
12/05/2014

Hmmm tak tohle je docela čuňárna ten neaktualizovanej listing. Pokud to nelovíš BF tak to moc ani nejde na místě dát. Mě teda ještě do toho prostoru ani nepustili policajti protože někdo odlétal nebo přilétal, ale to nakonec není věc ownera ale moje.

 

cernabila
Found it
12/08/2014

Odloveno až na druhý pokus, po nápovědě od autora. Díky za keš.

 

Eygam
Needs Maintenance
12/13/2014

Je potreba aktualizovat listing, exkurze se zmenily a vypocet nevychazi.

 

wampaCZ
Needs Archived
12/30/2014

Ac tento log delam nerad, tak mnoho lidi zde uz napasno Needs Maintenance s tim, ze odkazovany zdroj informaci se uz zmenil a spravny zdroj se da najit jen nekde v iternetovem archivu. A protoze stale neni zadna zmena, tak jinak to nejde. Snad se listing upravi, a bude se dat lovit dale.

 

Rico Reviewer
Post Reviewer Note
12/30/2014

Ahoj,

opravdu je potřeba toto opravit. Sám jsem keš nedávno lovil a nebýt odkazu v jednom z logů, tak bych se nikdy nedopočítal.

Rico Reviewer - reviewer pro ČR

 

Sasik
Didn't find it
01/25/2015

Bohužel, aktuální nabídka exkurzí se zadáním příliš nekoresponduje, přimlouváme se za aktualizaci listingu podle skutečného stavu. Ani konzultace s milou dámou na přepážce exkurzí nám moc nepomohla. Tak příště, rozhodně o tuhle kešku nechceme přijít...

 

Jedelák
Needs Maintenance
03/14/2015

Zadání předpokládá jinou verzi popisu exkurzí, než jak jsou uvedeny na webu letiště. And the English web doesn't contain any information at all...

 

Vodrazci
Needs Maintenance
03/22/2015

Odpovědi na některé otázky nejsou ani z webu ani z materiálů na letišti jednoznačné.

 

Jedelák
Needs Archived
03/24/2015

U keše ani přes opakované výzvy nedošlo k opravě zadání tak, aby byla jednoznačně vyřešitelná na základě aktuálních informací. Ani přes upozornění revírníka ze dne 30. 12. 2014 nedošlo k nápravě...
Prosby a žádosti nezabírají, co tedy zbývá...

 

Rico Reviewer
Temporarily Disable Listing
04/02/2015

Keš je opravdu potřeba opravit. Tedy ne keš, ale způsob řešení. Odkazováná stránka obsahuje jiné údaje než ta původní.

Rico Reviewer - reviewer pro ČR

 

Benjo5
Found it
04/14/2015

Luštění je teď opravdu standardně nemožné. Z nových popisů tras se daly vydedukovat jen přibližné varianty, nakonec díky celému northu a radě přítele na telefonu jsme tedy odlovili. Díky za pěkně krytou keš, ale úpravu by to určitě chtělo. Aspoň se ukáže, jestli tahle série byla jen jednorázové promo letiště, nebo jestli to ještě někomu bude stát za tu trochu aktivity s aktualizací vzorce podle nových brožurek.

 

Jedelák
Needs Archived
05/06/2015

Listing je stále bez aktualizace a není jakákoli reakce na výzvy k nápravě. Tohle je ostuda a ne vizitka.

 

Jedelák
Needs Archived
05/17/2015

No reaction of the owner. The necessary maintenance was not performed since the very beginning. Cache is disabled since Apr 2 :(

 

Rico Reviewer
Post Reviewer Note
05/18/2015

Keš je součástí GeoTour a jako taková má svá specifika. Zaslal jsem již žádost o řešení na Groundspeak, ovšem po počátečním doposování to jaksi umřelo. Uvidíme jak se věc bude vyvíjet, ale dojde na překročení mnou tolerované doby dvou měsíců v disable, tak ji asi ten archív vážně nemine.

Opravdu je takový problém listing upravit?

Rico Reviewer - reviewer pro ČR

 

06/02/2015

???

Profily