Horor cache

Místo

Start
Czech Republic
50° 6' 40.4388" N, 14° 32' 27.3588" E
Cache
Cache ID: 
GC11YZA
Typ: 
Multi-cache
Velikost: 
Regular
Obtížnost: 
2.0
Terén: 
3.0
Nalezeno
Stav nálezu: 
Nalezeno
Nalezeno: 
08.09.2010 00:20
Pořadí: 
364
Naše hodnocení: 
5

#364 - 00:20. Dnes jsme se s MegerSonem rozhodli, že si vyzkoušíme nejakou nocní keš. A muj zrak padnul poblíž Hloubetína. Není to sice typicky nocní, ale v listingu je uvedeno, že otrlejší povahy by to mely zkusit práve v noci. Tak jsme si rekli, že jsme otrlejší, a vyrazili.
Asi nejhorší ze všeho byla cesta na první stage. Nejspíš k ní vede lepší cesticka, ale protože byla tma, tak jsme ji nevideli a vyrazili jsme prímo za šipkou. Cesta to byla strmá a trnitá, ve tme a za svitu baterek lahudka. Nakonec jsme se na kopec vydrápali a po chvilce jsme narazili na první schránku. Pak už to byla prakticky selanka. Chodili jsme po cestickách a jenom obcas trochu odbehli stranou. Kdo nás štval nejvíc, byli komári, kterí se na nás lepili a hodovali. Nejvíc asi u finálky, skoro se nám tam ani nechtelo si císt dokoncení príbehu. Ale vydrželi jsme a tak jsme se dozvedeli celou historii.
Celkove se mi multi velmi líbila. Jednotlivé stage jsou perfektne pripravené, je videt, že si s nimi owner opravdu vyhrál. Je vubec s podivem, že keš udržel v provozu takovou dobu, a patrí mu za to obrovské uznání.
Díky za keš. TNLN

Profily