Tiske Steny

Místo

Start
Czech Republic
50° 47' 8.952" N, 14° 1' 44.652" E
Cache
Cache ID: 
GCYXYF
Typ: 
Multi-cache
Velikost: 
Small
Obtížnost: 
2.0
Terén: 
2.5
Nalezeno
Stav nálezu: 
Nalezeno
Nalezeno: 
17.07.2010 17:40
Pořadí: 
259
Naše hodnocení: 
3

27.09.2009 - NENALEZENO

Nasli moji radcove? Nenasli. Ac jsem presvedcen, ze souradnice finalky jsme spocitali spravne (vsechny ostatní stage byly v pohode, tak nevidim duvod, proc by finalka mela byt jina) a ac misto celkem odpovidalo popisu v hintu, nebylo nam souzeno. Ale podle tohoto logu bylo ve stejny den nalezeno, tak nevim. Zkusime to nekdy jindy.

17.07.2010 - NALEZENO

#259 - 17:40. Poprvé jsme se na tuto keš vypravili v zacátcích našeho kešování, ale nebyli jsme úspešní (visit link) . Až dnes jsme se odhodlali znovu se pokusit nalézt krabicku (priznávám, že jsme zamírili už prímo na minule vypocítané místo finálky). Tentokrát jsem nalezl na první šáhnutí, takže konecne úspech. Naše podzimní DNF však, zdá se, nebylo zpusobeno naší geoslepotou nebo nedostatecnými zkušenostmi, ale proste tím, že tam krabicka nebyla. Dnes jsem ji totiž neomylne našel na míste, které jsem na podzim nekolikrát prošátrával. Je to totiž místo, které je ke schování krabicky jako delané. Když jsem si ted precetl další logy, je mi jasné, že ji nekdo tenkrát bud ukradl nebo dal jinam. Jenom nechápu ty úspešné logy ze stejného dne, kdy jsme my neuspeli, a pak také ty úspešné hned v následujících dnech. At už to bylo jakkoliv, dneska jsme slavili úspech, takže nakonec si tento pomnícek mužeme odškrtnout.
Tiské steny známe, protože naše príbuzenstvo v Tisé vlastní chalupu, takže procházet se po techto krásných skalách není pro nás nicím výjimecným. Je tu ovšem nádherne a celá multina je velice pekne udelaná. Díky za keš.

In: 2 x TB (TBG2NE + TB3364N).
Out: —

 

Profily