Batalion N.9.

Místo

Start
Czech Republic
50° 37' 54.5988" N, 14° 2' 51.7812" E
Cache
Cache ID: 
GC7Y7XW
Typ: 
Wherigo
Velikost: 
Regular
Obtížnost: 
4.0
Terén: 
4.0
Nalezeno
Stav nálezu: 
Nalezeno
Nalezeno: 
13.10.2018 16:15
Pořadí: 
2240
Naše hodnocení: 
4

#2240 - 16:15. BETATEST. Oblace jsem nikdy neznal osobně, ani žádnou z jeho keší jsem nikdy neodlovil. Až skutečnost, že jsem se seznámil s cestarem62 a udělali jsme společné wigo, přispěla k tomu, že si můžu obě kolonky odškrtnout. Oblace princip wheriga zaujal natolik, že chtěl zkusit nějaké svoje vytvořit. A protože s tím potřeboval trochu pomoct, obrátil se taky na mě. A nakonec se na mě obrátil i s prosbou o betatest, které jsem rád vyhověl.

A tak jsme se v sobotu 13. října sešli na úvodních souřadnicích a vypravili se na cestu. Něco jsem samozřejmě znal už z mého pomáhání s cartrdigí, ale to vůbec nevadilo. Hlavní přínos téhle keše je především v prostředí, kterým vede, a také ve fyzických stagích. U Vaňovského vodopádu jsem byl například poprvé v životě. Vlastně jsem byl všude po trase tohoto wiga poprvé v životě.

Upřímně řečeno, byl jsem rád, že se mnou owner šel. Bez něho bych bídně skončil hned na začátku. Byl jsem dnes nějaký nedůvtipný a už hledání první fyzické stage podle fotohintu byl pro mě nepřekonatelný problém. Trochu si k tomu přiložil polínko i Klub českých turistů, ale hlavně jsem nebyl schopen udělat onen cimrmanovský „úkrok stranou“.

Pak to zase chvíli šlo a dorazil jsem k parádní fyzické stagi, na kterou jsem se těšil už od začátku, neb jsem samozřejmě věděl, že tam je. Ale realita mi i tak vyrazila dech. Tak perfektně vyrobené a připravené jsem to nečekal. Úplná lahůdka. Tady je určitě potřeba být minimálně ve dvou. Sám člověk to bude mít hodně ztížené, ale asi nikoliv nemožné. Dokonce došlo i na „oblíbenou rekvizitu Oblacovek“, o které jsem se už předtím něco dozvěděl od betatesterů mého a cestářova wiga. Naštěstí owner všechny potřebné nástroje nesl s sebou, to už je výhoda společných betatestů s ownerem.

Pak po sobě všechno uklidit a vzhůru opět vzhůru. Nahoře jsem byl odměněn krásným výhledem na údolí Labe a protější stráně. A pak opatrně v kozích stopách vstříc finále. Tady se musím sebekriticky přiznat, že až k samotné krabičce jsem si netroufnul. Mám své limity a znám je. Sice jsem zahanbeně pozoroval o skoro dvacet let staršího kolegu, kterak dvakrát hbitě seběhnul tam a zpět, a přišel jsem i o to vidět velkolepou finálku na vlastní oči, ale nedokázal jsem si pomoci.

Suma sumárum — pěkné wigo s perfektními fyzickými stagemi, bez zlomyslností, což oceňuji obzvláště po zkušenosti s jiným novým wigem. Děkuji ownerovi za to, že mi to umožnil a dávám zasloužený FP.

Profily