Zloninska cache

Místo

Start
Czech Republic
50° 12' 40.9788" N, 14° 30' 42.3612" E
Cache
Cache ID: 
GC729KR
Typ: 
Traditional
Velikost: 
Micro
Obtížnost: 
2.0
Terén: 
2.0
Nalezeno
Stav nálezu: 
Nalezeno
Nalezeno: 
12.07.2017 16:49
Pořadí: 
2106
Naše hodnocení: 
2

#2106 - 16:49. Když jsem se potuloval po okolí, narazil jsem i na keše ownera, který sám sebe tituluje Velký Praktik, myslí si o sobě, že provozuje Ten Pravý Čistý Geocaching, a pohrdá ostatními. Nejdřív jsem si říkal, že mi jeho keše za to nestojí, ale nakonec jsem si řekl, proč ne. Owner sám přistupuje k odlovům velmi pragmaticky (eufemismus) a body přece nesmrdí. A taky jsem si řekl, že se aspoň přiučím, jak mají správně vypadat keše toho čistého geocachingu.
No upřímně řečeno, nic moc tedy. Začíná to už listingem. Obsahuje čtyři věty k obci a i na tak malém prostoru se projevila schopnost ownera ukázat svou povýšenost: "Obec je pak typickou českou dírou, o které se toho moc napsat nedá." To by o obci, ve které žije, určitě nenapsal. Já tedy v Zloníně před časem absolvoval letterbox a bylo vidět, že jeho autoři dokázali i v tak malé obci vybrat zajímavé objekty. Ale o tom se člověk ve finálkářské databázi nedozví.
Tak dobře, listing stejně málokdo čte, tak aspoň krabička bude třeba stát za to. Ovšem tuba od vitamínů se srolovaným listem linkovaného papíru coby logbookem (oficiálně nadepsaným), jehož okraje už jsou dávno roztřepeny, mě tedy do kolen nedostala. Holt ten pravý geocaching asi není zaměřen na zážitky, ale na sbírání bodů. Takže DZB.

Profily