ISBN

Místo

Start
Czech Republic
50° 8' 10.5" N, 14° 30' 7.3188" E
Cache
Cache ID: 
GC25C0Z
Typ: 
Unknown
Velikost: 
Micro
Obtížnost: 
4.5
Terén: 
1.5
Nalezeno
Stav nálezu: 
Nalezeno
Nalezeno: 
14.07.2017 09:13
Pořadí: 
2108
Naše hodnocení: 
3

#2108 - 09:13. Tak a jedna z blízkých mysterek, o kterých jsem si myslel, že mě tu budou strašit napořád, je z krku. Několikrát jsem se na ni podíval a vždycky ji zase zavřel s tím, že tohle se přece nedá dohledat. Jsou mysterky, kde hlavním oříškem je přijít na to co a jak a pak už je to jednoduché. Tady je celkem jasné, co i jak, ale člověku se do toho u vidiny šílené práce nechce.
Dnes jsem se ráno probudil kolem páté a už se mi nechtělo usínat, tak jsem se podíval, co nového tu v okolí přibylo. No a zase mi padl do oka tento listing. A tak jsem to teda zkusil. A ono to kupodivu šlo. Ne snad jako po másle, ale zas tak hrozné to taky nebylo.
Nakonec mi zbyly tři neurčené knihy. Ty dvě bych možná nakonec i dal, ale zjistil jsem, že ani nemusím, neboť se to dalo dovodit ze vzorečku. A tu třetí jsem zase dopočítal z kontrolního součtu. Místo se zdálo dost pravděpodobné, tak jsem tam hned zčerstva zajel. A byla tam!
Tato keš mě tedy ani ne tak potrápila, jako spíš dlouho odrazovala. Vzpomněl jsem si na Pevnost Boyard, kdy má soutěžící skočit dolů pro indicii. Nejhorší je učinit to rozhodnutí a skočit, pak už to většinou je jednoduché. Podobně jsem to měl s touto keší. Díky.

Profily