Prumysl v Praze II - Industrialni Smichov

Místo

Start
Czech Republic
50° 4' 18.3" N, 14° 24' 6.9012" E
Cache
Cache ID: 
GC18H6T
Typ: 
Multi-cache
Velikost: 
Small
Obtížnost: 
2.0
Terén: 
2.5
Nalezeno
Stav nálezu: 
Nalezeno
Nalezeno: 
06.04.2011 12:45
Pořadí: 
583
Naše hodnocení: 
3

#583 - 12:45. Multinku jsem si prošel už v nedeli, byla to rychlá procházka. Problém jsem mel ale s finálkou. Sice jsem ji našel, i jsem na ni koukal, ale proste jsem na ni nedosáhnul, ac jsem si málem paži vykloubil, chybelo asi deset centimetru. Nešla ani vyštourat, tomu zase bránil pomerne silný magnet, který se hned pritáhnul zpátky k podkladu. Lézt do silnice se mi nechtelo, takže neúspech. Pekne jsem prskal a nadával a mít po ruce internet, asi bych napsal peprný log. Než jsem dorazil domu, trochu jsem vychladnul.

Dneska jsem potkal kamaráda, který je delší, a premluvil jsem ho, aby mi pomohl. Na míste jsem zjistil, že nekterý z predchozích nálezcu již umístil krabicku níž a tak jsem na ni dosáhnul i já.

Jak už jsem psal, procházka to byla rychlá a celkem zajímavá, jen to umístení krabicky me trochu nazlobilo. Chápu, že v této lokalite to není vubec jednoduché, možná by stacilo umístit zespodu kousek provázku, za který by mohli krabicku vytáhnout i kaceri, kterí mají trošku kratší ruce.

Krabicka zdá se být preplnená logbooky ruzného stárí, možná by neškodilo provést kontrolu. Ale situace zatím není kritická.

Díky za keš. TNLN

Profily