Poklad malesickych piratu

Místo

50.0827 14.50612
Czech Republic
50° 4' 57.72" N, 14° 30' 22.032" E
Cache
Cache ID: 
GC11BY1
Typ: 
Multi-cache
Velikost: 
Small
Obtížnost: 
2.0
Terén: 
1.5
Nalezeno
Stav nálezu: 
Nalezeno
Nalezeno: 
02.05.2010 12:35
Pořadí: 
153
Naše hodnocení: 
4

#153 - 12:35. Úspešne odehráno dnes dopoledne cestou na event. Hráli jsme soucasne jako wherigo i multinu, dohráli jsme ovšem pouze jako multinu (viz níže).

Je to velmi pekne pripravená multinka a pekne jsme se s dcerou prošli. K vyluštení souradnic finálky nám nakonec stacila pomucka pouze jedna - zabrala v obou prípadech.

K wherigu: Hráli jsme na prístroji Oregon 300 a musím ríct, že s tím byly trošku problémy. Na zacátku (u Ohnivého ostrova) nám hra po prístupu do zóny parkrát spadla, protože se pokoušela zobrazit stránku, kterou Oregon zobrazit neumí. S tím jsem si ale poradil a dál hra probíhala bez vetších problému. Fatální problém nastal až pri hledání finálky. Když jsme došli na místo, které ukázal wig, nebyl jsem si tím místem úplne jistý, proto jsem si to chtel overit zadáním souradnic vypoctených ve verzi pro multinku. Na klícovou otázku "Našel / Nenašel" jsem tedy odpovedel "Nenašel". V tu chvíli hra nekontrolovane spadla a nešla už ani obnovit z uložené pozice. Takže jsme dohráli, zalogovali do logbooku, ale klíc k odemknutí hry na wherigo.com nám zustal skryt (procházet to celé znovu se mi nechtelo).

Celkove hodnotím multinu jako velmi zdarilou a moc se nám líbila. Beru to tak, že v první rade je to klasická multina, kde wherigo cartridge je jenom zpestrením a zjednodušením pro hráce. Stejne bych ale doporucil ji ješte mírne poladit hlavne v okrajových situacích, kdy hrác zvolí ne príliš pravdepodobnou variantu z nabídky.

Díky moc za príjemný zážitek.

Profily