Tri krize

Místo

Start
Czech Republic
50° 7' 22.8612" N, 14° 23' 25.62" E
Cache
Cache ID: 
GC4RZTB
Typ: 
Unknown
Velikost: 
Micro
Obtížnost: 
3.5
Terén: 
3.0
Nalezeno
Stav nálezu: 
Nalezeno
Nalezeno: 
19.02.2017 15:37
Pořadí: 
2000
Naše hodnocení: 
5

#2000 - 15:37. Hledal jsem, kterou keš si odlovit k významnému milníku, a padl mi zrak na dvě zdejší lahůdky. Z logistických důvodů jsem nejprve vyrazil na letterbox Kde lišky dávají dobrou noc, ale na finálce jsem neměl napoprvé štěstí a nenašel. Tak jsem se přesunul na tento bonbónek.
Bez mučení přiznám, že jsem si přípravu udělal už před časem. Původně jsem sem tenkrát lákal svoji rodinku a rodinku kamaráda, ale nevyšlo to. Nicméně úkol z první stage jsem měl od té doby vyřešený. Použil jsem na to streetview, ale to by samo o sobě nestačilo, protože k tomu bylo potřeba ještě jisté znalosti (dokonce až z dětství). Kód pro hráčské doupě jsem tedy měl, i když jsem mu věřil tak na 80 — 90 procent, těšil jsem se, jak si to v terénu ověřím. No, neověřil, protože hospoda dostala novou fasádu a indicie zmizela. V této souvislosti mi přišel úsměvný popis u waypointu, kde se píše: „Je schovano do indicii pretrvavajici veky ...“ A lup ho, ani ne za tři roky od publikace keše je pryč. Jestli dočasně nebo natrvalo teprve ukáže čas. Ale já jsem se tím nemusel až tak zabývat, já svému „výpočtu“ celkem věřil.
I tak jsem měl velkou radost, když na stage 2 můj kód zafungoval a vstup do hráčského doupěte se mi otevřel. Čekaly zde na mě tři úlohy, dvě z nich jsem zodpověděl bez problémů, ale tu třetí jsem nedal ani s pomocí strýčka Gůgla. No nevadí, řekl jsem si, je to opět kód k zámku, dvě číslice ze tří znám a tu třetí už vezmu metodou pokus — omyl.
Pokračoval jsem tedy na stage 3, kde to bylo úplně bez problémů. Ještě jsem si dal pozdní oběd v blízké restauraci a vyrazil na finálku. No nutno říct, že je opravdu nepřehlédnutelná. Ale dostat se k ní bylo trošku „o hubu“, neboť zrovna na těch klíčových místech bylo buď bláto nebo sníh. Leč vytrval jsem a začal nastavovat kódy na zámku. Když jsem vyzkoušel všech deset kombinací a zámek se neotevřel, trochu jsem znervózněl. Předtím už jsem neuspěl u „lišek“, že by mi osud ten dvoutisící nález nechtěl dopřát? Ale chtěl, jenom mě škádlil. Zkusil jsem to ještě jednou a vždycky jsem zabral o trochu víc. Nakonec jedna z kombinací povolila. Takže už vím, jak měla znít odpověď na třetí otázku v hráčském doupěti. Ale i tak to moc nechápu. Holt nejsem karbaník. Rychle zalogovat a pryč.
Keš je naprosto perfektně vymyšlená a zrealizovaná. Jsem rád, že jsem si ji vybral a že jsem se na ni vypravil. A ještě větší radost mám, že se mi ji podařilo zdolat bez cizí pomoci. Dávám zasloužený FP.
Ownere, díky.

Profily