Princip televize [ARCHIVED]

Místo

Start
Czech Republic
50° 3' 3.672" N, 14° 25' 33.852" E
Cache
Cache ID: 
GC21Q14
Typ: 
Unknown
Velikost: 
Regular
Obtížnost: 
3.5
Terén: 
1.5
Údaje
Publikováno: 
13.12.2009

FTF: 
13.12.2009
PaBa, Oak.Family, FilemoniCZ, PerryCZ

STF: 
14.12.2009
ubuster

TTF: 
14.12.2009
Jura30
Počet nálezů: 
Nalezeno
Počet DNF: 
Nenalezeno

Edna

Naše první založená keška. Vznikla přesně takovým způsobem, jaký někteří „ochránci čistoty geocachingu“ nemají rádi. Na začátku totiž byla neodolatelná chuť založit vlastní keš. Teprve následně jsem hledal místo a téma.

Problém s místem spočíval v tom, že prakticky všechna zajímavá místa v Praze, o kterých jsem věděl, již byla dávno obsazená. Pak jsem si všiml, že žádná keš není věnovaná České televizi na Kavčích horách. No ona tam předtím nějaká byla, ale toho času již byla archivovaná. Zároveň se dostavilo i téma na mysterku. Vrátil jsem se do svých středoškolských časů a „šifra“ byla na světě.

S místem uložení pak byly ještě trochu problémy. Vyhlédnul jsem si jedno pěkné, kde pod kamenem vznikla prohlubeň akorát tak na small krabičku. Jenže reviewer mě zpražil sdělením, že je tam dokonce dvojnásobná kolize. Trochu jsem byl překvapen, protože na mapě v té oblasti bylo téměř prázdno. Až dodatečně mi došlo, že to nebude jen tak náhodou. Oblast je plná finálek mysterek a možná i nějakých multin.

Nakonec se ale povedlo najít zajímavé místo, kterého jsem se zpočátku docela bál, ale ukázalo se jako téměř ideální.

Je to asi moje nejoblíbenější keška. Možná proto, že je první, možná proto, že se celkem povedla.

Edna

Profily