Ustecke mestske brany

Místo

Start
Czech Republic
50° 39' 40.0788" N, 14° 2' 12.5412" E
Cache
Cache ID: 
GC1K3T5
Typ: 
Multi-cache
Velikost: 
Regular
Obtížnost: 
3.5
Terén: 
3.0
Nalezeno
Stav nálezu: 
Nalezeno
Nalezeno: 
11.09.2010 19:10
Pořadí: 
367
Naše hodnocení: 
4

#367 - 19:10. Na tuhle multinu jsem mel spadeno již dávno. Listing jsem si vytisknul již 16. ledna, ale pak nejak nevyšel cas, potom byla disable a tak podobne. Až dnes v krásném zárijovém odpoledni jsem vyrazil.

No, nebylo to nic jednoduchého, predevším proto, že na místech jednotlivých stage signál dost zlobil, presnost resp. nepresnost navigace se v nekterých okamžicích vyšplhala až na 15 - 20 metru! Takže jsem se dost nahledal. První stage jsem objevil spíš náhodou, ale pak už to bylo o trošku lepší. Co by mela znamenat cerná karkulka, jsem odhadl celkem presne, ale i tak mi trvalo nejakou chvíli, než jsem se v té nepresnosti signálu zorientoval a našel. No a na stage 4 jsem podobne jako Popajs nemohl prijít na jméno tomu, kdo zacernil souradnice. Pak jsem usoudil, že to byl owner a že keš je disable. Smutne jsem se vypravil domu.

Tak to dopadá, když je clovek vybaven trictvrte roku starým listingem Surprised. Doma v pocítaci jsem zjistil, jak se to má doopravdy, z nalezených indicií jsem vypocítal finální souradnice, overil pres Evince a znovu vyrazil. Tentokrát již bylo vše bez zádrhelu, i když na míste finálky signál taky ukazoval více jak 10 metru. Dnes v Ústí byl ten signál nejak zakletej.

Celkove se mi tato multina moc líbila a pekne jsem si ji užil. Bylo to neco jiného, než klasické odecítání císel nebo pocítání objektu, i když ani to mi nevadí. Své hrála také nepresnost navigace, takže jsem se na jednotlivých místech vždy musel utkat s duvtipem ownera a najít príslušné indicie. To, že se mi to nakonec vždy povedlo, se také podepsalo na pozitivním dojmu z této keše. Moc dekuji. TNLN.

Profily